Wakacje nad morzem z dzieckiem

Jadąc na wakacje z dzieckiem warto zadbać, by miejsc było przyjazne dla maluchów. W Neptuno Resort & Spa zadbaliśmy o to, by rodzice mogli cieszyć się czasem wolnym ze swoimi pociechami. W ofercie posiadamy łóżeczka dla dzieci z pościelą, podgrzewacze do butelek, przewijaki, podest łazienkowy, wanienki czy nocniki. W każdym z pokoi znajduje się czajnik. Przygotowaliśmy również biblioteczkę dla dzieci i dorosłych, gry planszowe oraz telewizję z programami dla dzieci. Zapraszamy też do Restauracji, w której serwujemy przepyszne dania, które posmakują nawet największym niejadkom.

Jesteśmy dumni, że możemy się pochwalić aż trzema wyróżnieniami w VIII edycji prestiżowego konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Neptuno Resort & Spa jest jedynym spośród 66 hoteli które zostało aż potrójnie nagrodzone! Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni przez naszych gości. Chcemy także nadmienić, że zostaliśmy uhonorowani Certyfikatem Jakości 2017 przez serwis TripAdvisor: http://www.neptuno.pl/aktualnosci/neptuno-resort-spa-wyroznione-prestizowym-certyfikatem-jakosci-2017-przez-serwis-tripadvisor?newsId=24557. Klienci oceniają nas aż na 4,5/5 gwiazdek!

 

W Neptuno Resort & Spa oferujemy wiele form spędzania wolnego czasu dla dzieci:

– Przedstawienia cyrkowe, które odbywają się w lipcu i sierpniu. Na scenie występują absolwenci szkół cyrkowych. Dzieci uwielbiają uczestniczyć w tych pokazach! Przedstawienia są bezpłatne.
– Teatrzyk lalkowy jest tworzony przez aktorów teatru lalkowego. Obejrzeć tu można spektakle oparte na motywach najsłynniejszych bajek, takich jak: „Czerwony Kapturek” czy „Słupski chłopiec”.
– Klauni Kulki Show to widowisko rozrywkowo-estradowe, które zaciekawi każde dziecko. Gagi, interaktywna zabawa, deszcze baniek mydlanych – to wszystko wywołuje salwy śmiechu wśród dzieci i dorosłych.
– Plac zabaw wyposażony jest w nowe, atestowane urządzenia i zabawki. Są tu domki, zjeżdżalnie, bujak na sprężynie, ścianka wspinaczkowa, wieża z opon, tor z siatki z opon, ścianki z drutu, drążek do przewrotów, drążek do podciągania się, drabinki itp.
– Sala zabaw dla dzieci znajduje się obok placu zabaw. Jest wyposażona w urządzenia do zabawy, mebelki dla dzieci, mnóstwo zabawek. Na sali znajduje się telewizor plazmowy z DVD oraz konsola gier Xbox Kinect.
– Kącik zabaw dziecięcych funkcjonuje w naszej restauracji. Znajdują się tam krzesełka oraz stoliki, kolorowanki, puzzle i zabawki.
Po więcej informacji zapraszamy na
http://www.neptuno.pl/wakacje-nad-morzem-z-dzieckiem.

Neptuno Resort & Spa

Mieścimy się w Dźwirzynie, nieopodal Kołobrzegu. Naszym największym atutem jest odległość jedynie 100 metrów od morza. Resort posiada 70 przytulnych pokoi i apartamentów, w których można wyciszyć się i zrelaksować nawet w środku sezonu.Posiadamy strefę SPA&Wellness, w której oferujemy ciepłą tężnię solankową, saunę fińską, łaźnię parową, prysznic wrażeń, strefę schładzania, ośmioosobowe jacuzzi oraz strefę wypoczynku.