System CRM ze wsparciem serwisowym

Dzisiejsze systemy CRM to bardzo dobre rozwiązanie wspomagające zarządzanie w wielu firmach. Zresztą, w sporej ich części nierealne byłoby właśnie efektywne zarządzanie i podejmowanie niektórych akcji, gdyby nie systemy CRM właśnie. Dzisiaj chcemy zaproponować rozwiązanie, które będzie przede wszystkim przydatne dla tych firm, które mają u siebie działy serwisowe. Szersze informacje o tym, co oferujemy w ITCube znajdziesz na: https://itcube.pl

Integracja CRM z Serwisem

Zdecydowaliśmy się stworzyć moduł dla systemu CRM, będący ciekawym rozszerzeniem, ITCube SERWIS dedykujemy właśnie firmom, w których istotna jest rola działów serwisu. Moduł pozwala na bardzo efektywne i przystępne zarządzanie wszystkimi zleceniami serwisowy. Chodzi zarówno o kwestie udzielonych gwarancji, jak i zdefiniowanych kontraktów, które odnoszą się w sposób bezpośredni do wykonywania obsługi serwisowej. Na tym nie koniec.

Dodatkowe narzędzia

Kolejnym atutem tego dodatkowego modułu jest możliwość bezproblemowego skorzystania z narzędzia planującego serwisowe działania. To oczywista korzyść, dająca maksymalną kontrolę nad ergonomią obsługi zleceń serwisowych. Raporty generowane przez nasz serwisowy moduł dają pełną kontrolę nad kosztami utrzymania działu serwisowego. Tym samym, można w sposób bieżący monitorować strumienie kosztowe i optymalizować je na podstawie dostarczanych precyzyjnych danych. Dodatkowo, z naszym modułem możliwa jest też ocena efektywności poszczególnych pracowników w zespole. I jeszcze jedno – rentowność, jeżeli chodzi o sprzedaż maszyn.

Kluczowe funkcjonalności

W module mamy dostęp do raportu historii życia maszyny. Czyli wszystkich danych serwisowych związanych z konkretnym urządzeniem. Dzięki temu pracownik posiada wszystkie ważne informacje na temat serwisowanego urządzenia zawsze pod ręką. Dodatkowo, udostępniamy też specjalną bazę z gwarancjami i umowami serwisowymi. W naszym programie można więc mieć wszystkie kontrakty serwisowe i gwarancje, dostępne w jednym miejscu. Efektywność serwisu zależy w dużym stopniu od skuteczności planowania czasu pracy serwisanta. Planowanie i kontrola czasu są na tyle ważne, że przekładają się na efektywność pracy całego działu serwisowego. W module znajdziesz też możliwość zarządzania wypożyczeniami maszyn. Dzięki temu, zachowujesz pełną kontrolę nad aktualnym stanem sprzętów – oraz terminowością ich zwrotu do serwisu. Wszystko to wspieramy precyzyjnymi analizami i raportami, które z łatwością generuje nasz moduł. Zapraszamy po więcej informacji na https://itcube.pl/system-crm/rozwiazania-crm/modul-serwis/.