Kredyt mieszkaniowy – jak zrobić to dobrze?

Kredyt mieszkaniowy to decyzja na wiele lat, dlatego tak ważne jest, aby dokładnie porównać oferty banków, wystrzegać się niedozwolonych klauzul oraz uzyskać jak najlepsze warunki spłaty. W tym procesie pomogą Ci bezpłatni doradcy kredytowi.

Zdecydowałeś się na kredyt mieszkaniowy lub wciąż się zastanawiasz? Nie wiesz, który bank ma najlepszą ofertę, najmniej „haczyków” i umożliwia elastyczny scenariusz spłaty zadłużenia? Tak naprawdę nie musisz tego wiedzieć – możesz równie dobrze skorzystać z oferty biura doradcy kredytowego.

Doradca kredytowy czy indywidualne szukanie kredytu mieszkaniowego?

Dobrą wiadomością jest to, że za usługi doradcy kredytowego nic nie płacisz. Od lipca 2017 r. obowiązuje w Polsce specjalna ustawa o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami, która wynagrodzeniem za pracę pośredników i doradców kredytowych obciąża bank, który danego kredytu udziela. A teraz przyjrzyjmy się usługom, z których możesz skorzystać bezpłatnie w ramach współpracy z biurem doradztwa kredytowego.

Za przykład weźmy firmę Małycha Business Finance – doradców kredytowych, którzy swoją wiedzą o kredytach mieszkaniowych dzielą się ze wszystkimi chętnymi w formie poradników: http://malychabusinessfinance.com/kredyty-mieszkaniowe/.Pracownicy firmy zupełnie bezpłatnie zapoznają Cię z najważniejszymi informacjami na temat bankowych ofert kredytów hipotecznych, przygotują najlepszą dla Ciebie ofertę i poprowadzą przez cały proces począwszy od pomocy w zebraniu dokumentów i przygotowaniu wniosku o kredyt mieszkaniowy, aż do uzyskania przez Ciebie pieniędzy.

Kredyt mieszkaniowy w czym może pomóc doradca?

Bezpłatni doradcy kredytowi z Małycha Business Finance zapoznają Cię także z najnowszym rankingiem kredytów mieszkaniowych i sprawdzą Twoją zdolność kredytową. Dodatkowo otrzymasz podsumowanie spotkania w pliku PDF na temat kredytu mieszkaniowego dla Twoich potrzeb. Przebieg tego procesu reguluje wspomniana ustawa o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami.

Doświadczeni doradcy z Małycha Business Finance przestawią Ci ponadto istotne informacje na temat zagadnień takich jak oferta banku, marża kredytu, prowizja bankowa, raty równe lub malejące, wycena nieruchomości, koszt kredytu mieszkaniowego, ubezpieczenie niskiego wkładu i pomostowe, ubezpieczenia na życie oraz doradzą co w sytuacji, kiedy tracisz pracę w trakcie spłacania kredytu. Sprawdź całą ofertę biura na http://malychabusinessfinance.com/.

Kredyt mieszkaniowy realizuj go z pomocą specjalistów

To naturalne, że nie posiadasz rozległej wiedzy związanej z kredytami hipotecznymi i nie masz na to czasu. W tym celu warto zdecydować się na usługi doradcy kredytowego, dla którego aktualizowanie wiedzy na temat oferty kredytów mieszkaniowych jest codzienną pracą, a doświadczenie uzyskane w toku współpracy z wieloma klientami pozwala szybko i bezbłędnie ocenić atrakcyjność i przydatność danej oferty w przypadku konkretnej osoby potrzebującej kredytu na zakup mieszkania czy domu.